Skip to main content

Podziękowania od Polskiego Związku Pracodawców Ochrona

Miło nam poinformować, że Securitas otrzymał podziękowania od Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Ochrona za aktywną działalność na rzecz budowania jakości usług ochrony.

Opublikowany
09 czerwca 2022 09:24
Polski Związek Pracodawców Ochrona to niezależna organizacja zrzeszająca wiodących pracodawców branży bezpieczeństwa w Polsce. Podstawowym celem działań organizacji jest ochrona praw pracodawców i reprezentacja  interesów wobec instytucji i administracji państwowej, związków zawodowych, mediów oraz samorządu terytorialnego.

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Ochrona dziękujemy firmie Securitas Polska Sp. z o.o. za zaangażowanie w rozwój Polskiego Związku Pracodawców Ochrona oraz aktywną działalność na rzecz budowania jakości branży ochrony - Tomasz Wojak, Prezes Zarządu Polskeigo Związku Pracodawców Ochrona.

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny nasz wkład w tworzenie świata bezpieczniejszym miejscem został doceniony. Kształtowanie bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem najwyższej rangi  dlatego stale poszerzamy zasoby wiedzy i kompetencji naszych pracowników z zakresu ochrony osób i mienia.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.