Skip to main content

Diament Forbesa 2020 dla Securitas Polska

Z przyjemnością informujemy, że firma Securitas Polska po raz kolejny znalazła się w czołówce rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Tegoroczny Diament jest już trzecim w naszej kolekcji, poprzednie otrzymaliśmy za 2013 i 2018 rok.

Opublikowany
17 marca 2020 22:25

Diamenty Forbesa otrzymują firmy, którym wywiadownia Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy oraz które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki muszą też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Laureaci podzieleni są na trzy kategorie według poziomu przychodów, Securitas Polska zajęła 87 miejsce w gronie firm osiągających dochód powyżej 250 mln złotych.

To bardzo miłe, że zostaliśmy zauważeni i możemy dodać trzeci diament do kolekcji. Faktem jest, że to 5 rok z rzędu kiedy rośniemy, a co ważne nie planujemy na tym poprzestać. To naturalnie zasługa całego Zespołu Securitas, który pracuje jak dobrze naoliwiona maszyna. Securitas to organizacja, w której każdy jest ważny, każdy zna swoje miejsce i każdy realizuje swoje zadania z zaangażowaniem.Jestem dumny z bycia częścią tej drużyny i wierzę, że najlepsze ciągle przed nami. - Krzysztof Bartuszek, Prezes Zarządu Securitas w Polsce.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.