Skip to main content

Akwizycja firmy STANLEY Security

Securitas przejmuje firmę STANLEY Security zajmujące się elektronicznymi zabezpieczeniami w pięciu krajach.

Opublikowany
22 września 2020 23:34

Securitas przejmuje firmy STANLEY Security zajmujące się elektronicznymi zabezpieczeniami w Niemczech, Portugalii, Szwajcarii, Singapurze i Indiach. STANLEY Security oferuje klientom zintegrowaną ofertę zabezpieczeń elektronicznych - od projektu po instalację i od konserwacji po monitorowanie sygnałów alarmowych w oparciu o zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, takie jak system kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, wideo, system przeciwpożarowy i integracja systemów. Firma zatrudnia około 580 wysoko wykwalifikowanych pracowników działających w pięciu krajach w 20 oddziałach, z których 11 znajduje się w Niemczech.

STANLEY Security posiada również centra monitorowania alarmów w Niemczech i w Portugalii.

Cieszymy się, że możemy powitać w Securitas specjalistów ds. bezpieczeństwa elektronicznego z STANLEY Security. Dzięki akwizycji dodajemy znaczącą wiedzę w zakresie bezpieczeństwa elektronicznego i pogłębiamy nasze możliwości w Niemczech, Szwajcarii i Portugalii, jednocześnie wychodząc na pozycję lidera w dziedzinie zabezpieczeń elektronicznych w Singapurze i Indiach. Jest to ważny krok naprzód w dostarczaniu wysokiej jakości elektronicznych usług bezpieczeństwa naszym klientom na kluczowych rynkach ”- mówi Magnus Ahlqvist, prezes i dyrektor generalny Securitas.

 

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.