Skip to main content

Akwizycja firmy Techco Security

Securitas wzmacnia pozycję lidera na rynku zabezpieczeń elektronicznych w Hiszpanii przejmując Techco Security, wiodąca spółkę z tej branży.

Opublikowany
20 stycznia 2020 22:40

Techco Security oferuje szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, instalację i serwis systemów alarmowych, zdalne usługi ochrony, a także kontrolę dostępu, monitorowanie alarmów i ochronę przeciwpożarową. Spółka zatrudnia 520 pracowników i ma ugruntowaną pozycję w Hiszpanii i Portugalii.

“Z radością witamy klientów i pracowników Techco Security w Securitas i mamy nadzieję, że nasza wspólna podróż będzie ekscytująca. Przejęcie stanowi ważny krok w procesie transformacji naszej firmy. Umocnimy jeszcze bardziej swoją pozycję dostawcy wysokiej jakości usług z zakresu zabezpieczeń elektronicznych i będziemy rozwijać naszą działalność jako drużyna. – powiedział Jorge Couto, prezes dywizji Security Services w Ameryce Łacińskiej.

Securitas przewodzi transformacji światowej branży usług bezpieczeństwa od tradycyjnych usług ochrony fizycznej do szerokiej gamy usług z zakresu bezpieczeństwa i zapobiegania, obejmującej usługi ochrony w obiektach, usługi mobilne i zdalne, zabezpieczenia elektroniczne, usługi bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zarządzanie ryzkiem korporacyjnym. W 2018 roku sprzedaż rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i sprzedaż zabezpieczeń elektronicznych stanowiła 20 procent (około 20 miliardów koron szwedzkich) całkowitej wartości sprzedaży Grupy. Ambicją Securitas jest podwojenie tej wartości do 40 miliardów koron w 2023 roku.

Proces przejęcia został zakończony 8 stycznia 2020 roku.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.