Praca w centrum logistycznym

Rozpoczynamy rekrutację do nowoczesnego centrum logistycznego – nowej inwestycji na terenie miejscowości Żerniki w gminie Kórnik. Jesteśmy pracodawcą dbającym o rozwój pracowników, oferujemy szkolenia, stabilne zatrudnienie, rozwój i możliwości awansu. Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik ochrony.

Dołacz do zespołu Securitas

Do aplikowania na stanowisko pracownika ochrony zachęcamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku, którzy dobrze czują się w dynamicznie wykonywanej pracy. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zapewnienie bezpieczeństwa wewnątrz obiektu i kontrola ruchu osobowego. Nie oczekujemy od Państwa doświadczenia w ochronie, zapewniamy system szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska.

Pracownik ochrony obiektu logistycznego

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,
  • kontrola osób,
  • monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • sprawnych fizycznie.

Oferujemy:

  • zmianowy system pracy 12h,
  • umowę o pracę,
  • dodatki za godziny nocne,
  • nadgodziny płatne 50% lub 100%,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • pełne umundurowanie.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.