Skip to main content

"Diamenty Forbesa" 2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Securitas Polska – lider usług z branży bezpieczeństwa – otrzymała Diament Forbesa 2022. Wyróżnienie jest ukoronowaniem naszych inwestycji w rozwój i konsekwentnej realizacji naszego celu, jakim jest pomaganie czynienia świata bezpieczniejszym miejscem.

Opublikowany
03 stycznia 2022 11:00

Diamenty Forbesa otrzymują przedsiębiorstwa sukcesywnie zwiększające swoją wartość. Dla Securitas jest to piąte już wyróżnienie, poprzednie Diamenty otrzymaliśmy za rok 2013, 2018, 2020 i 2021.

 Z perspektywy prowadzenia biznesu dla branży usług bezpieczeństwa był to okres trudny i związany z licznymi ograniczeniami i wyzwaniami. Od samego początku zdecydowaliśmy o trzech priorytetach jakie przyświecały nam w tym trudnym czasie. Bezpieczeństwo naszych pracowników, bezpieczeństwo Klientów i stabilne finansowanie, bez którego dwie wcześniej wymienione kwestie nie byłyby możliwe. Z satysfakcją mogę powiedzieć, że podołaliśmy, a Diament Forbesa to kolejny dowód na to, że budowanie z Klientami partnerskich relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu potrzeb i zaufaniu ma sens. Jesteśmy dumni z otrzymania prestiżowego wyróżnienia i dziękujemy naszym klientom za wspólną ciężką pracę – powiedział Krzysztof Bartuszek, Prezes Zarządu Securitas w Polsce.

 

Poniżej zamieszczamy list od Pawła Zalewskiego, redaktora naczelnego Forbes Polska, potwierdzający znalezienie się w gronie najlepszych firm w Polsce.

Forbes_list.png

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.