Wirtualna recepcja

Proponujemy nowoczesne rozwiązanie umożliwiające prowadzenie bezobsługowej recepcji zarządzającej przepływem osób w biurach i obiektach użyteczności publicznej. Kontrola nad przepływem osób jest istotnym elementem procesu bezpieczeństwa, w Securitas mamy tego pełną świadomość. Z tego też powodu opracowaliśmy naszą koncepcję rejestracji osób odwiedzających, oferując naszym Klientom gotowe do wdrożenia rozwiązanie. Udowodniono, że w firmach, które korzystają z usług wirtualnej recepcji wyższy jest wskaźnik zadowolenia Klienta.

Wirtualna recepcja jest rozwiązaniem intuicyjnym, które udowodniło już swoją skuteczność i umożliwia osobom odwiedzającym rejestrację w trzech szybkich krokach oraz wyrejestrowanie się za pomocą jednego kliknięcia.  

Koncepcja rejestracji osób odwiedzających ma postać prostego i intuicyjnego narzędzia, które automatycznie zapisuje wszystkie ważne informacje z okazanego przez odwiedzającego dokumentu (dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy). Dane zostają zapisane po zeskanowaniu oraz przetworzeniu przez nasz system.W ten sposób rozwiązanie zapewnia optymalizację bezpieczeństwa oraz ułatwia codzienną obsługę gości. Nasze rozwiązanie może także stać się elementem bardziej złożonego systemu.

 • szybka rejestracja osób wchodzących i wychodzących
 • intuicyjna obsługa
 • wysoka przepustowość osób odwiedzających
 • lista osób przebywających na terenie budynku tworzona jest w czasie rzeczywistym
 • profesjonalny czytnik dokumentów  
 • raporty
 • możliwa integracja z systemem zarządzania kontrolą dostępu

Wirtualna Recepcja umożliwia zautomatyzowaną i zdalną obsługę gości, co nie wyklucza jednak aktywnego wsparcia podczas rejestracji. Wirtualny recepcjonista może w razie potrzeby zdalnie pomóc i wskazać drogę.

Stanowisko Wirtualnej Recepcji zawiera

 • ekran dotykowy
 • skaner dokumentów
 • system rozmów konferencyjnych
 • technologię kontroli dostępu.

Operator komunikuje się z osobami odwiedzającymi w czasie rzeczywistym, określa charakter wizyty, zbiera wszystkie istotne informacje, tworzy i wydaje przepustki, kieruje odwiedzających do miejsca przeznaczenia oraz pomaga w przemieszczaniu się po terenie obiektu. Oprócz obsługi gości, wirtualny recepcjonista  może współpracować z istniejącym w obiekcie systemem kontroli dostępu.

Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.