Security solutions

Security solutions Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dla Klientów z różnych segmentów rynku. Rozwiązania obejmują różne usługi dobierane indywidualnie do potrzeb.

Bez względu na wielkość obiektu, charakter i miejsce działalności dostarczamy pakiet usług, których niezawodność sprawdziliśmy na przestrzeni kilkudziesięciu lat na całym świecie. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oeraz biznesowych z segmentu  handel, finanse, logistyka, przemysł oraz biura.

Stworzyliśmy centra kompetencyjne specjalizujące się w obsłudze Klientów z poszczególnych segmentów. Podejmujemy się ochrony obiektów wymagających specjalistycznych technologii i integracji wielu systemów zabezpieczeń.

Porozmawiaj z nami o bezpieczeństwie Twojego biznesu. Opisz krótko charakter prowadzonej działalności, a my skontaktujemy się i przedstawimy propozycję rozwiązań.

Formularz kontaktowy
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.