Praca w Szczecinie i okolicach

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Pracownik Ochrony na terenie województwa zachodniopomorskiego – Gardno, Stargard, Łozienica oraz Kołbaskowo.

Poszukujemy pracowników ochrony do pracy w centrach logistycznych na terenie województwa zachodniopomorskiego

Jesteśmy pracodawcą dbającym o rozwój pracowników, oferujemy szkolenia, stabilne zatrudnienie, rozwój i możliwości awansu.

Pracownik ochrony obiektu logistycznego

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem;
  • kontrola osób;
  • monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.

Poszukujemy osób:

  • potrafiących pracować zespołowo;
  • dyspozycyjnych;
  • sprawnych fizycznie (chętnych do pracy w charakterze stojąco-chodzącym);
  • posiadających doświadczenie w pracy zmianowej.

Mile widziane:

  • status ucznia lub studenta.

Oferujemy:

  • system pracy zmianowy po 12h;
  • pracę w godzinach 7-19/19-7;
  • umowę o pracę na pełny etat lub w umowę zlecenie (w przypadku uczniów/studentów);
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych;
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków);
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca;
  • dofinansowanie do kart sportowych;
  • pełne umundurowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 690 100 475 lub 690 100 397

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.