Skip to main content

Diament Forbesa 2020 dla Securitas Polska

Z przyjemnością informujemy, że firma Securitas Polska po raz kolejny znalazła się w czołówce rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Tegoroczny Diament jest już trzecim w naszej kolekcji, poprzednie otrzymaliśmy za 2013 i 2018 rok.

Published
17 marca 2020 22:25

Diamenty Forbesa otrzymują firmy, którym wywiadownia Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy oraz które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki muszą też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Laureaci podzieleni są na trzy kategorie według poziomu przychodów, Securitas Polska zajęła 87 miejsce w gronie firm osiągających dochód powyżej 250 mln złotych.

To bardzo miłe, że zostaliśmy zauważeni i możemy dodać trzeci diament do kolekcji. Faktem jest, że to 5 rok z rzędu kiedy rośniemy, a co ważne nie planujemy na tym poprzestać. To naturalnie zasługa całego Zespołu Securitas, który pracuje jak dobrze naoliwiona maszyna. Securitas to organizacja, w której każdy jest ważny, każdy zna swoje miejsce i każdy realizuje swoje zadania z zaangażowaniem.Jestem dumny z bycia częścią tej drużyny i wierzę, że najlepsze ciągle przed nami. - Krzysztof Bartuszek, Prezes Zarządu Securitas w Polsce.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

 

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.