Skip to main content

Akwizycja firmy STANLEY Security

Securitas przejmuje firmę STANLEY Security zajmujące się elektronicznymi zabezpieczeniami w pięciu krajach.

Published
22 września 2020 23:34

Securitas przejmuje firmy STANLEY Security zajmujące się elektronicznymi zabezpieczeniami w Niemczech, Portugalii, Szwajcarii, Singapurze i Indiach. STANLEY Security oferuje klientom zintegrowaną ofertę zabezpieczeń elektronicznych - od projektu po instalację i od konserwacji po monitorowanie sygnałów alarmowych w oparciu o zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, takie jak system kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, wideo, system przeciwpożarowy i integracja systemów. Firma zatrudnia około 580 wysoko wykwalifikowanych pracowników działających w pięciu krajach w 20 oddziałach, z których 11 znajduje się w Niemczech.

STANLEY Security posiada również centra monitorowania alarmów w Niemczech i w Portugalii.

Cieszymy się, że możemy powitać w Securitas specjalistów ds. bezpieczeństwa elektronicznego z STANLEY Security. Dzięki akwizycji dodajemy znaczącą wiedzę w zakresie bezpieczeństwa elektronicznego i pogłębiamy nasze możliwości w Niemczech, Szwajcarii i Portugalii, jednocześnie wychodząc na pozycję lidera w dziedzinie zabezpieczeń elektronicznych w Singapurze i Indiach. Jest to ważny krok naprzód w dostarczaniu wysokiej jakości elektronicznych usług bezpieczeństwa naszym klientom na kluczowych rynkach ”- mówi Magnus Ahlqvist, prezes i dyrektor generalny Securitas.

 

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

 

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.