Skip to main content

Akwizycja firmy Techco Security

Securitas wzmacnia pozycję lidera na rynku zabezpieczeń elektronicznych w Hiszpanii przejmując Techco Security, wiodąca spółkę z tej branży.

Published
20 stycznia 2020 22:40

Techco Security oferuje szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, instalację i serwis systemów alarmowych, zdalne usługi ochrony, a także kontrolę dostępu, monitorowanie alarmów i ochronę przeciwpożarową. Spółka zatrudnia 520 pracowników i ma ugruntowaną pozycję w Hiszpanii i Portugalii.

“Z radością witamy klientów i pracowników Techco Security w Securitas i mamy nadzieję, że nasza wspólna podróż będzie ekscytująca. Przejęcie stanowi ważny krok w procesie transformacji naszej firmy. Umocnimy jeszcze bardziej swoją pozycję dostawcy wysokiej jakości usług z zakresu zabezpieczeń elektronicznych i będziemy rozwijać naszą działalność jako drużyna. – powiedział Jorge Couto, prezes dywizji Security Services w Ameryce Łacińskiej.

Securitas przewodzi transformacji światowej branży usług bezpieczeństwa od tradycyjnych usług ochrony fizycznej do szerokiej gamy usług z zakresu bezpieczeństwa i zapobiegania, obejmującej usługi ochrony w obiektach, usługi mobilne i zdalne, zabezpieczenia elektroniczne, usługi bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zarządzanie ryzkiem korporacyjnym. W 2018 roku sprzedaż rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i sprzedaż zabezpieczeń elektronicznych stanowiła 20 procent (około 20 miliardów koron szwedzkich) całkowitej wartości sprzedaży Grupy. Ambicją Securitas jest podwojenie tej wartości do 40 miliardów koron w 2023 roku.

Proces przejęcia został zakończony 8 stycznia 2020 roku.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

 

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.