Skip to main content

Ogranicz kontakty z osobami o podwyższonej temperaturze

System bezdotykowego i automatycznego pomiaru temperatury ciała oraz detekcji braku zakrycia twarzy. System skanuje jednocześnie wiele osób, może być wykorzystywany w miejscach o intensywnym natężeniu ruchu zapewniając jednocześnie jego płynność.

Bezdotykowy i zdalny pomiar temperatury

System zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji oraz minimalizuje straty, jakie mogłyby wystąpić w sektorze produkcyjnym w przypadku zatrzymania procesów. System jest w pełni zautomatyzowany, mobilny i może być stosowane w każdym pomieszczeniu o stałej temperaturze.

Korzyści systemu

  • wzrost bezpieczeństwa osób przebywających w obiekcie
  • ograniczenie dostępu osobom z podwyższoną temperaturą
  • zachowanie bezpieczeństwa osób wykonujących pomiar
  • zachowanie płynności ruchu osobowego
  • kontrola dostępu
  • zapewnienie ciągłości procesów biznesowych

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.