Skip to main content

Stały nadzór wideo

Ochrona zdalna Securitas Polska

Stała kontrola bezpieczeństwa w czasie podwyższonego ryzyka wystąpienia zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu. Usługa polega na stałej obserwacji obrazu z systemu kamer zainstalowanych w obiekcie i nieprzerwanej weryfikacji bezpieczeństwa.

Wideo nadzór Twojego obiektu

  • stała obserwacja obiektu
  • nadzór w trybie całodobowym lub w wyznaczonym czasie
  • usługa dla obiektów wymagających nieprzerwanego dozoru
  • instalacja głośników wzmacnia funkcję prewencyjną
  • możliwość tworzenia dedykowanych stanowisk do obsługi obiektów

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.