Skip to main content

Ochrona przeciwpożarowa

Images pour PME Securitas Belgium

Prewencja przeciwpożarowa

Planowanie, przygotowanie i wdrożenie rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Realizujemy rozwiązania mające na celu ochronę życia, zdrowia, mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym zagrożeniem.

Korzyści

  • prewencja przeciwpożarowa
  • działania ratowniczo-gaśnicze
  • działania na wypadek wystąpienia zagrożenia skażeniem chemicznym
  • zabezpieczenie i kontrola prac pożarowo niebezpiecznych
  • zapewnienie ciągłej sprawności technicznej podręcznego sprzętu gaśniczego, sieci hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych
  • doradztwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Automatyczne zliczanie osób przebywających w obiekcie

System zlicza automatycznie i dwukierunkowo osoby wchodzące i wychodzące z obiektu, dzięki czemu zawsze wiemy ile osób przebywa w obiekcie. Pozwala nam to na profesjonalne przeprowadzenie ewakuacji.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.