Skip to main content

Securitas smartGATE - automatyczne zarządzanie ruchem

Securitas smartGATE to system automatycznego i zdalnego zarządzania ruchem kołowym. Rozwiązanie działa w oparciu o specjalnie stworzony algorytm i technologie optymalizujące proces kontroli i zarządzania ruchem kołowym. W porównaniu ze standardowym rozwiązaniem, Securitas smartGATE pozwala znacznie skrócić czas kontroli ruchu.

Securitas smartGATE

Po zalogowaniu do systemu Securitas smartGATE, pracownik logistyki wprowadza dane awizacji transportu. Szczegóły zlecenia, takie jak numery rejestracyjne, dzień i godzina dostawy i zlecenia automatycznie otrzymuje firma spedycyjna oraz pracownik ochrony Securitas. Securitas smartGATE umożliwia zarządzanie parkiem logistycznym, zakładem produkcyjnym i innymi miejscami, gdzie prowadzona jest kontrola ruchu w oparciu o listy awizacyjne.

Securitas smartGATE

  • automatyzacja ruchu kołowego
  • optymalizacja kosztów ochrony, wzrost bezpieczeństwa
  • precyzyjna dokumentacja zdarzeń
  • możliwość integracji z innymi systemami
  • szybka implementacja, usługa IoT
  • bezpieczeństwo danych i szyfrowanie elementów systemu
  • kilkuetapowa weryfikacja danych kierowcy i pojazdu
  • dostęp tylko dla zdefiniowanych użytkowników

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.