Logistyka

Securitas jest światowym liderem w zakresie kompleksowej ochrony obiektów logistycznych i łańcuchów dostaw. W ramach Grupy Securitas stworzyliśmy Centrum Kompetencyjne Logistics poświęcone kwestiom bezpieczeństwa Klientów z segmentu logistyki, dzięki czemu oferujemy rozwiązania sprawdzone w wielu krajach. Obecność w większości krajów Europy pozwala nam świadczyć usługi Klientom sieciowym, prowadzącym rozproszoną działalność.

Ochrona łańcucha dostaw obejmuje bezpieczeństwo takich obiektów jak centra załadowcze, firmy logistyczne, firmy przewozowe, składy, doki. Wyspecjalizowana dla tego segmentu usługa Menedżera Bezpieczeństwa pozwala na dokładne poznanie wszystkich procesów Klienta i znaczne ograniczenie strat i zaginięć przesyłek.

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Procesy charakterystyczne dla tego obszaru powodują, iż zakres pracy określanej mianem bezpieczeństwa jest bardzo szeroki i oprócz ochrony fizycznej stałej obejmuje również procesy wewnętrzne w obszarze transportu i spedycji. Najnowsze technologie w połączeniu z know-how dotyczą m.in. ochrony mienia, analizy tras, weryfikacji przesyłek, kontroli pojazdów, kierowców oraz odbiorców.

Skontaktuj się z nami

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.