Energetyka

Nowoczesne technologie, ogromny potencjał organizacyjny i kompetencyjny Securitas, pozwalają nam skutecznie zabezpieczać obiekty z segmentu energetycznego. Przemysł energetyczny jest szczególnie wrażliwą gałęzią ze względu na przetwarzanie dostępnych form energii na postać łatwą do wykorzystania przy zasilaniu wszelkich procesów przemysłowych, a także napędzaniu maszyn i urządzeń używanych w życiu codziennym. Jest to też segment najbardziej narażony na ryzyko.

Ponadprzeciętny poziom ryzyka charakterystyczny dla tego segmentu powoduje, że stosowane przez Securitas rozwiązania opierają się na zaawansowanych technologiach.Wdrażane systemy bezpieczeństwa skutecznie eliminują zniszczenia, kradzieże lub akty sabotażu w obszarach infrastruktury krytycznej. Każda próba wtargnięcia lub sabotażu jest natychmiast wykrywana i weryfikowana, a w dalszej kolejności uruchamiane zostają odpowiednie procedury i podejmowane interwencje.

Bezpieczeństwo elektrowni i farm wiatrowych

Kamery systemów CCTV wykorzystywane są do przeprowadzania wirtualnych newralgicznych części obiektu. Patrole wirtualne stanowią uzupełnienie tradycyjnych, prewencyjnych obchodów. Dzięki systemowi CCTV operator widzi wszelkie niepożądane zachowania. Kamery są również wykorzystywane do kontroli wejść oraz wyjść z obiektu.

Skontaktuj się z nami

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.