Zmiany w Zarządzie spółek Securitas w Polsce

2 listopada 2015

Zarząd Securitas Security Services Europe informuje, że w dniu 2 listopada 2015 r. funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Zarządzającego w Spółkach Securitas w Polsce objął pan Krzysztof Bartuszek, który dotychczas pełnił rolę Pełnomocnika Zarządu oraz Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Krzysztof Bartuszek dysponuje szeroką wiedzą z zakresu nowych technologii, usług wyspecjalizowanej ochrony fizycznej oraz monitoringu. W dotychczasowej karierze sprawował zarówno funkcje operacyjne jak i związane z marketingiem i rozwojem.

Z branżą ochrony jest związany od 1997 roku. Karierę w Securitas rozpoczął w roku 2001 od stanowiska Menedżera ds. Kluczowych Klientów. W kolejnych latach jako Menedżer Regionalny zarządzał grupą produktów dedykowanych dla klientów detalicznych. Od roku 2005 objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju odpowiedzialnego za wdrożenie nowych strategii produktowych oraz za rozwój segmentu klientów kluczowych. Przez cztery lata zarządzał operacjami ochrony mobilnej. Począwszy od 2014 roku przejął odpowiedzialność za inicjowanie i wdrażanie nowych projektów oraz  koordynację strategicznych kontraktów. Z wykształcenia menedżer, absolwent Securitas Management Training, członek Securitas European & Global Accounts Department.

Kontakt dla przedstawicieli mediów

Securitas Polska
Małgorzata Rejman
Menedżer ds. Komunikacji i Marketingu
tel.+224570742
malgorzata.rejman@securitas.pl

Adres korespondencyjny
Securitas Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 6
02-676 Warszawa