Nowa Dywizja Iberoamerykańska

6 maja 2011

Luis Miguel Posadas został powołany na stanowisko Prezesa Dywizji Security Services krajów iberoamerykańskich (krajów Latynoskich Ameryki Środkowej i Południowej, a także Hiszpanii i Portugalii).

W ciągu ostatnich lat, pozycja Securitas w Ameryce Łacińskiej znacząco wzrosła. Spółka prowadzi operacje na terenie sześciu krajów i zatrudnia tam w sumie około 32 000 pracowników.
Wiele hiszpańskich oraz portugalskich przedsiębiorstw aktywnie działa na terenie Ameryki Łacińskiej i odwrotnie. Nieustannie zwiększa się znaczenie wymiany handlowej i współpracy pomiędzy Hiszpanią i Portugalią, a krajami Ameryki Łacińskiej.
W związku z tym, Securitas podjął decyzję o utworzeniu dywizji iberoamerykańskiej skupiającej działania spółki w Argentynie, Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Portugalii, Hiszpanii i Urugwaju, której zatrudnienie wynosi około 58 000 pracowników.
Na Prezesa Dywizji Security Services krajów iberoamerykańskich powołano Luisa Miguela Posadas, który do chwili obecnej pełnił obowiązki  Prezesa Dywizji Ameryki Łacińskiej. Będzie on odpowiadał przed CEO Securitas i będzie członkiem Zarządu Grupy Securitas.
Niniejsza notatka prasowa dostępna jest również na:  www.securitas.com

Dostępne dokumenty