Securitas security guard Madrid

Usługi ochrony

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów oferujemy wyspecjalizowane usługi ochrony. Szeroki zakres usług w połączeniu z systemami zabezpieczeń technicznych i wykorzystaniem nowych technologii, pozwala na dostosowanie usług bezpieczeństwa do poszczególnych segmentów Klientów.

Ochrona Fizyczna

Ochrona fizyczna jest dedykowana dużym przedsiębiorstwom i obejmuje pełen zakres usług. Ochrona fizyczna świadczona przez Patrole jest opcją dedykowaną małym oraz średnim przedsiębiorstwom i polega na doraźnej formie ochrony. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające okresowe lub interwencyjne podjazdy w momencie otrzymania sygnału alarmowego. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii oferujemy również usługę zdalnego monitorowania obrazów z kamer. Wideo nadzór prowadzony w czasie rzeczywistym pozwala zidentyfikować sytuacje alarmowych i eliminowanie zagrożeń.

Zabezpieczenia techniczne

Oferujemy szeroki zakres zintegrowanych systemów zabezpieczeń technicznych wykorzystujących nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasza oferta obejmuje projektowanie i serwis zabezpieczeń technicznych, a w tym systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy telewizji dozorowej oraz zabezpieczenia mechaniczne.

Globalizacja działań

Securitas jest międzynarodowym koncernem świadczącym usługi ochrony w 53 krajach świata. Obsługujemy Klientów sieciowych prowadzących działalność na różnych rynkach.

Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług

*
*
*
*

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

*
 
 

* Pole wymagane