Securitas security guard Amsterdam

Specjalista ds. Sprzedaży

Dla naszego Klienta, z siedzibą w Szczecinie,  poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu relacji z Klientami oraz sprzedaży produktów i usług w branży security, w szczególności projektów SSWiN, CCTV oraz ochrony fizycznej
  • Wysokie zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat B
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię za wyniki
  • możliwość awansu i rozwoju
  • wsparcie techniczne i merytoryczne
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie NNW
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych

Zakres obowiązków:

  • opracowanie planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • poszerzanie portfolio klientów
  • koordynowanie procesu sprzedaży usług
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Securitas

Oczekiwania:

  • rzetelność
  • wysoki poziom zaangażowania
  • dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • samodzielność, operatywność, dynami ka w działaniau

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres adrian.balcerek@securitas.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy ul. Nowa 3A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".