Securitas security guard Amsterdam

Specjalista ds. Sprzedaży GPS

Do biura Securitas w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży w branży GPS

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów i prowadzenie procesu sprzedaży usług
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Identyfikowanie nowych źródeł sprzedaży
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • Rzetelność oraz wysoki poziom zaangażowania i dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Samodzielnośc, operatywność, dynamika w działaniu

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu relacji z Klientami oraz w sprzedaży produktów i usług w branży usług w branży GPS, w szczególności projektów związanych z logistyką, ochroną ładunków, zarządzaniem flotami pojazdów na platformach GPS
  • Wysokie zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat B
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premię za wyniki
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód do celów służbowych)
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie od NNW
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Oferta jest ważna do 31 sierpnia 2016

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres anna.jaworska@securitas.pl wraz z klauzulą "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy ul. Nowa 3A dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

Kontakt:
Dział Rozwoju i Szkoleń
Tel. (+48 22) 457 09 33
Fax (+48 22) 457 07 84
anna.jaworska@securitas.pl