Securitas security guard Amsterdam

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą koło Poznania poszukujemy osób na stanowisko Dowódcy Zmiany

Oczekiwania:

  • deklaracja o niekaralności
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w dużych obiektach przemysłowych lub logistycznych
  • dobra sprawność psychofizyczna
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pomoc w relokacji na stałe dla kandydatów spoza okolicy
  • możliwość posługiwania się językiem angielskim na co dzień

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem ochrony
  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa obiektu
  • nadzór nad realizacją procedur
  • sporządzanie raportów i dokumentacji obiektowej
  • współpraca przy nadzorze nad działaniem technicznych systemów ochrony obiektu
  • wprowadzanie do pracy nowych pracowników ochrony

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres rafal.nowaczyk@securitas.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy ul. Nowa 3A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

Jeżeli znasz dobrze język angielski, jesteś Kwalifikowanym Pracownikiem Ochrony, lubisz pracę w młodym i dynamicznym zespole międzynarodowej firmy - wyślij swoją aplikację na adres rafal.nowaczyk@securitas.pl